Co je nového

Děti ze školičky FK Javořina mají za sebou další turnaj, tentokrát Lipov CUP, který se hrál ve Sportovní hale ve Velké nad Veličkou. Zúčastněné týmy: FC Lipov, Agro Vnorovy, TJ Slovan Bzenec, TJ Spartak Myjava a FK Javořina. Děkujeme pořadatelům za pozvání, turnaj byl skvělý a děti nadšené :-)

Máme zlato!!!

20.02.2022

Neskutečná paráda na včerejším turnaji MESgroup CUP v Luhačovicích!

Školička FKJ dnes odmakala turnaj GAZDA CUP v Uherském Brodě. Všichni hráči / hráčky zaslouží pochvalu za předvedené výkony - načerpali jsme spoustu zkušeností a motivace do dalších tréninků. Turnaje se zúčastnily týmy: FK Javořina, ČSK Uherský Brod, SK SV Bojkovice "A" a "B", FC TVD Slavičín, TJ Nivnice.

Každý trenér by měl mít touhu na sobě neustále pracovat a vzdělávat se. Pokud chceme po dětech, aby se zlepšovaly, je třeba jít příkladem...