Co je nového

Žáci FKJ se dnes rozloučili s podzimní částí sezóny výhrou 7:1 nad týmem Suchá Loz (pozn. zbývající zápas proti Nivnici byl na žádost soupeře odložen až na jaro 2024). Zimovat tak budeme na parádním 3. místě! Všem hráčům a také trenérům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.

Trenéři FKJ včera absolvovali klubovou poradu. Chceme se dále rozvíjet a proto jsou tato pravidelná setkání velmi důležitá a přínosná. Díky všem trenérům za jejich čas, přístup a nadšení. FKJ = jedna rodina!

Dvacet osm trenérů z celého kraje absolvovalo minulý týden ve Zlíně a Otrokovicích čtyřdenní školení licence UEFA C. Mezi zúčastněnými byli i dva trenéři FK Javořina: Václav Nášel a Libor Švardala. Trenéři získali mnoho nových poznatků, které určitě využijí při práci s dětmi v našem klubu.

Všechny naše týmy už trénují a hrají zápasy naplno.... všem přejeme úspěšnou sezónu a hodně radosti z fotbalu. FKJ do toho!