Co je nového 


Hodnocení halové části a příprava na jarní sezónu = parádní akce se skvělou trenérskou partou!

V sobotu tryskalo v kabině starší přípravky šampaňské (samozřejmě dětské), ale oslavy skončily a znovu makáme - dnes opět s Gabčou a Nelčou - top trénink na trampolínách.

Víkendovými turnaji jednotlivých kategorií v Nivnici skončila HASTEKO zimní liga. Ligy se účastnily týmy: Orel Uherský Brod, TJ Sokol Prakšice-Pašovice, TJ Sokol Hradčovice, FK Javořina/TJ Nivnice, TJ Vlčnov. Každý ze zúčastněných týmů uspořádal během zimních měsíců jeden turnaj pro kategorie: mladší přípravka, starší přípravka, žáci a doplňkově...

Desetitýdenní série individuálních tréninků pro naše kluky z přípravek byla v pondělí úspěšně dokončena. Moc děkujeme panu trenérovi Ladislavu Trávníkovi a paní Jiřince Smékalové za skvělou spolupráci a těšíme se někdy na další pokračování.

Dnešní dopoledne patřilo nejmenším fotbalistům. Na miniturnaj školiček k nám přijely týmy FK Dolní Němčí, Spartak Hluk a TJ Vlčnov. Zahrál si každý tým s každým plus jeden bonusový zápas navíc. Výsledky se nepočítaly a medaili si odvezl zaslouženě každý. Děkujeme zúčastněným a posíláme velkou pochvalu všem hráčům a hráčkám.

Svůj ukázkový trénink s Grassroots trenérem mládeže Mgr. Ondřejem Machalou má za sebou i kategorie školička. Opět skvělá inspirace - děkujeme.

Děkujeme všem zúčastněným hráčkám, hráčům, trenérům, rodičům, fanouškům, rozhodčím a hlavně pořadatelům za parádní turnaj. Viděli jsme spoustu krásných gólů, kliček, přihrávek a fotbalových dovedností. Všem hráčům posíláme velkou pochvalu a přejeme hodně dalších krásných zážitků s fotbalem.