Co je nového 


Halový turnaj JAVOŘINA CUP 2021, který se měl konat v sobotu 27.03.2021 ve sportovní hale Hluk se z důvodu protiepidemických opatření NEUSKUTEČNÍ!

Zůstaň ve hře. Trénuj doma! A zapoj se s Fotbalovou asociací do Mistrovství České republiky v individuálním tréninku na trenujdoma.fotbal.cz, jehož patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček.

Smyslem akce je být sportovně aktivní i v této době a to co nejbezpečněji. Aktivitu provádí každý sám a přesto dohromady.

PF 2021

21.12.2020

Upřímně děkujeme všem dětem i dospělým, kteří se na chodu mládežnického klubu FK Javořina v tomto roce jakkoli podíleli a těšíme se se všemi na spolupráci v roce nadcházejícím. Přejeme všem příjemné prožití svátků vánočních a v novém roce hodně úspěchů nejen ve fotbale

FK Javořina navázala spolupráci se zástupci brazilské sportovní značky PENALTY. Hráčky a hráči už nějaké klubové oblečení mají k dispozici a nyní nabízíme možnost čerpat klubové slevy rodičům, kamarádům, fanouškům a dalším příznivcům našeho klubu. Přístup do e-shopu najdete na www.penalty.cz a pro vstup do klubové sekce FK Javořina použijte...