Co je nového 


Ukončená za námi, ale makáme dál. Halová sezóna už se nám rozběhla do plných obrátek - všechny kategorie trénují a někteří dokonce už zvládli i první turnaj. A výsledek? Prostě paráda! 1. turnaj zimní Hasteko ligy (pořadatel Orel Uherský Brod)
- mladší přípravka = 1. místo
- starší přípravka = 1. místo
- žáci = 3. místo ...

Fotbal je kolektivní hra a tak většinou neudělujeme individuální ocenění. Letos jsme ovšem rádi předali cenu FAIR PLAY kapitánovi žáků Tobiáši Kučerovi: "v mistrovském utkání vstřelil gól, rozhodčí jej uznal a vše se zdálo být v pořádku... Tobiáš však neslavil, okamžitě přišel k panu rozhodčímu a řekl mu, aby branku odvolal, protože před tím zahrál...

V sobotu 29.10. odehrají žáci ve 13:00 hod. na hřišti v Horním Němčí poslední zápas podzimní části sezóny proti týmu Popovic. Pojďme je všichni podpořit a pořádně fandit - FKJ do toho!

V pátek 21.10. jsme na domácím hřišti přivítali kamarády z Velké nad Veličkou. Všechny tři kategorie (školička, mladší a starší přípravka) změřily síly v přátelských zápasech. Moc děkujeme všem zúčastněným hráčům/hráčkám za předvedenou hru a trenérům za spolupráci (určitě návštěvu oplatíme ). Bylo to skvělé zakončení podzimní části.
V úterý 25.10....

V pátek 30.9. absolvovali také kluci ze starší přípravky ukázkový trénink pod vedením Ondřeje Machaly (Grassroots trenér mládeže Fotbalové asociace České republiky). Tréninková jednotka byla zaměřená na přihrávková cvičení a herní kombinaci. Ondrovi moc děkujeme za podporu a inspiraci.