Co je nového

Trenéři FKJ včera absolvovali klubovou poradu. Chceme se dále rozvíjet a proto jsou tato pravidelná setkání velmi důležitá a přínosná. Díky všem trenérům za jejich čas, přístup a nadšení. FKJ = jedna rodina!

Dvacet osm trenérů z celého kraje absolvovalo minulý týden ve Zlíně a Otrokovicích čtyřdenní školení licence UEFA C. Mezi zúčastněnými byli i dva trenéři FK Javořina: Václav Nášel a Libor Švardala. Trenéři získali mnoho nových poznatků, které určitě využijí při práci s dětmi v našem klubu.

Všechny naše týmy už trénují a hrají zápasy naplno.... všem přejeme úspěšnou sezónu a hodně radosti z fotbalu. FKJ do toho!

Ve dnech 24.8.-26.8. absolvovala mladší přípravka FK Javořina letní minikemp za účasti 8 fotbalových nadějí. Na programu byly 3 tréninkové jednotky na fotbalovém hřišti ve Slavkově a dva večerní zápasy za umělého osvětlení na umělé trávě. Děti přespaly dvě noci ve slavkovské sportovní hale a na výborném obědu si pochutnaly ve Vinárně pod Třešněmi....