LETNÍ turnaj - sobota 18.06.2022 (školička, mladší přípravka, starší přípravka)

ŠKOLIČKA (2015 a mladší)

Počet týmů: 8

Startovné: bude upřesněno

Hrací systém: každý s každým

Hrací čas: 12 minut

Hřiště 1: 20 x 10 m s mantinely

Hřiště 2: 25 x 15 m bez mantinelů

Branky: každý tým 2 branky 1,5 x 1 m

Míč: velikost 3

Čas turnaje: cca 8:00 - 13:00

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (2013 a mladší)

Počet týmů: 8

Startovné: bude upřesněno

Hrací systém: každý s každým

Hrací čas: 13 minut

Hřiště 1: 24 x 35 m

Hřiště 2: 24 x 35 m

Branky: 5 x 2 m

Míč: velikost 4

Čas turnaje: cca 8:00 - 13:00

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (2011 a mladší)

Počet týmů: 12

Startovné: bude upřesněno

Hrací systém: bude upřesněno

Hrací čas: 15 minut

Hřiště 1: 27 x 42 m 

Hřiště 2: 27 x 42 m

Branky: 5 x 2 m

Míč: velikost 4

Čas turnaje: cca 13:00 - 18:30


Registrace týmů:


Přihlášené týmy:

ŠKOLIČKA (2015 a mladší) 

FK Javořina U7
FK Javořina U6
FK Dolní Němčí
FC Lipov
TJ Kordárna Velká nad Veličkou
FC Bánov
TJ Nivnice
FC Strání

náhradník: TJ Vlčnov

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (2013 a mladší) 

FK Javořina 
TJ Nivnice
FK Dolní Němčí
FC Lipov
TJ Kordárna Velká nad Veličkou 
FK Blatnice
FC Strání
TJ Vlčnov

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (2011 a mladší) 

FK Javořina
FK Dolní Němčí
SK Mařatice
FC Lipov
TJ Kordárna Velká nad Veličkou 
FC Bánov
FK Blatnice
FC Strání
...
...
...
...


Rozlosování turnaje:

ŠKOLIČKA

od 8:00 registrace

8:40 zahájení turnaje

1 • 9:00 - 9:12
H1 • 
H2 • 

2 • 9:14 - 9:26 
H1 • 
H2 • 

3 • 9:28 - 9:40 
H1 • 
H2 • 

4 • 9:42 - 9:54 
H1 •
H2 • 

5 • 9:56 - 10:08 
H1 •
H2 • 

6 • 10:10 - 10:22 
H1 • 
H2 •

7 • 10:24 - 10:36 
H1 • 
H2 • 

8 • 10:38 - 10:50 
H1 • 
H2 • 

9 • 10:52 - 11:04 
H1 • 
H2 • 

10 • 11:06 - 11:18 
H1 • 
H2 • 

11 • 11:20 - 11:32 
H1 • 
H2 • 

12 • 11:34 - 11:46 
H1 • 
H2 • 

13 • 11:48 - 12:00 
H1 • 
H2 • 

14 • 12:02 - 12:14 
H1 • 
H2 • 

12:30 vyhlášení výsledků

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

od 8:00 registrace

8:40 zahájení turnaje

1 • 9:00 - 9:13 
H1 • 
H2 • 

2 • 9:15 - 9:28
H1 • 
H2 • 

3 • 9:30 - 9:43 
H1 • 
H2 •

4 • 9:45 - 9:58 
H1 • 
H2 • 

5 • 10:00 - 10:13 
H1 • 
H2 •

6 • 10:15 - 10:28 
H1 • 
H2 • 

7 • 10:30 - 10:43 
H1 •
H2 •

8 • 10:45 - 10:58 
H1 • 
H2 •

9 • 11:00 - 11:13 
H1 • 
H2 • 

10 • 11:15 - 11:28 
H1 • 
H2 • 

11 • 11:30 - 11:43 
H1 • 
H2 •

12 • 11:45 - 11:58 
H1 • 
H2 • 

13 • 12:00 - 12:13 
H1 • 
H2 • 

14 • 12:15 - 12:28 
H1 • 
H2 • 

13:00 vyhlášení výsledků

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

od 13:00 registrace

14:00 zahájení turnaje


18:30 vyhlášení výsledků


Fotografie:

  • fotografie z turnaje budou zaslány každému týmu na mail uvedený při registraci  

Ceny a odměny:

  • občerstvení pro každého hráče a trenéra 
  • medaile pro každého hráče
  • diplom a pohár pro každý tým
  • individuální ocenění

Rozhodčí:

  • bude upřesněno (OFS UH)

Sponzoři a partneři turnaje:

  • bude postupně doplňováno

Plakát: 

Kontakt:

  • Mgr. Libor Švardala - telefon: 724 178 679, info@fkjavorina.cz   

Výsledky minulých ročníků: