Výsledky turnaje KATEGORIE ŠKOLIČKA

Všechny týmy získaly diplom, medaile a pohár za 1. MÍSTO:

FK Hodonín U8, FK Javořina, TJ Vlčnov, TJ Sokol Hradčovice, Kordárna Velká nad Veličkou I, 
TJ Pilana Zborovice, Fotbal Kunovice, Kordárna Velká nad Veličkou II

(Nezapisovali jsme skóre, ani střelce. Do "tabulky" jsme jen poznačili za výhru 1:0, remízu 1:1, prohru 0:1.
Nevyhlašovali jsme konečné pořadí. Všichni získali stejný pohár a medaile.)

Školička - HŘIŠTĚ 1 - aréna:

  1. 9:15 •  Velká nad Veličkou II - FK Javořina 0:1
  2. 9:29 • TJ Sokol Hradčovice - TJ Pilana Zborovice 0:1
  3. 9:43 • FK Javořina - Fotbal Kunovice 1:0
  4. 9:57 • FK Hodonín U8 - TJ Vlčnov 1:0
  5. 10:11 • TJ Vlčnov - Fotbal Kunovice 1:0
  6. 10:25 • Velká nad Veličkou II - Velká nad Veličkou I 1:1
  7. 10:39 • Velká nad Veličkou I - TJ Pilana Zborovice 1:0
  8. 10:53 • Fotbal Kunovice - TJ Sokol Hradčovice 0:1
  9. 11:07 • TJ Sokol Hradčovice - TJ Vlčnov 0:1
  10. 11:21 • TJ Pilana Zborovice - FK Hodonín U8 0:1
  11. 11:35 • FK Hodonín U8 - Velká nad Veličkou I 1:0
  12. 11:49 • TJ Vlčnov - Velká nad Veličkou II 1:0
  13. 12:03 • FK Hodonín U8 - FK Javořina 1:0
  14. 12:17 • Velká nad Veličkou I - Fotbal Kunovice 1:0
  15. 12:45 • vyhlášení výsledků

Školička - HŘIŠTĚ 2:

  1. 9:15 • Fotbal Kunovice - FK Hodonín U8 0:1
  2. 9:29 • TJ Vlčnov - Velká nad Veličkou I 1:0
  3. 9:43 • TJ Pilana Zborovice - Velká nad Veličkou II 0:1
  4. 9:57 • Velká nad Veličkou I - TJ Sokol Hradčovice 1:0
  5. 10:11 • TJ Pilana Zborovice - FK Javořina 0:1
  6. 10:25 • TJ Sokol Hradčovice - FK Hodonín U8 0:1
  7. 10:39 • FK Javořina - TJ Vlčnov 1:1
  8. 10:53 • FK Hodonín U8 - Velká nad Veličkou II 1:0
  9. 11:07 • Velká nad Veličkou I - FK Javořina 0:1
  10. 11:21 • Velká nad Veličkou II - Fotbal Kunovice 1:0
  11. 11:35 • FK Javořina - TJ Sokol Hradčovice 1:0
  12. 11:49 • Fotbal Kunovice - TJ Pilana Zborovice 0:1
  13. 12:03 • Velká nad Veličkou II - TJ Sokol Hradčovice 0:1
  14. 12:17 • TJ Pilana Zborovice - TJ Vlčnov 0:1
  15. 12:45 • vyhlášení výsledků

Výsledky turnaje - KATEGORIE MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

  1. Kordárna Velká nad Veličkou (nejlepší hráč týmu - Michal Kadubec)
  2. TJ Sokol Hradčovice (nejlepší hráč týmu - Richard Chvíla)
  3. FK Dolní Němčí (nejlepší hráč týmu - David Blaho)
  4. SK Ostrožská Lhota (nejlepší hráč týmu - Jakub Uhříček)
  5. FK Javořina (nejlepší hráč týmu - Tomáš Chladníček)
  6. TJ Tupesy (nejlepší hráč týmu - Veronika Lesová)

Nejlepší střelec turnaje: Richard Chvíla (TJ Sokol Hradčovice) - 12 gólů

Nejlepší brankář turnaje: Michal Kadubec (Kordárna Velká nad Veličkou)

Talent turnaje: Veronika Lesová (TJ Tupesy)

Mladší přípravka - HŘIŠTĚ 1:

  1. 9:15 • SK Ostrožská Lhota - FK Dolní Němčí 5:5
  2. 9:40 • Velká nad Veličkou - FK Javořina 1:0
  3. 10:05 • TJ Sokol Hradčovice - Velká nad Veličkou 2:3
  4. 10:30 • Velká nad Veličkou - TJ Tupesy 6:0
  5. 10:55 • SK Ostrožská Lhota - TJ Sokol Hradčovice 2:5
  6. 11:20 • TJ Tupesy - SK Ostrožská Lhota 2:6
  7. 11:45 • TJ Sokol Hradčovice - FK Dolní Němčí 3:2
  8. 12:10 • FK Javořina - TJ Tupesy 4:2
  9. 12:45 • vyhlášení výsledků

Mladší přípravka - HŘIŠTĚ 2:

  1. 9:15 • TJ Tupesy - TJ Sokol Hradčovice 1:4
  2. 9:40 • FK Dolní Němčí - TJ Tupesy 2:0
  3. 10:05 • FK Javořina - SK Ostrožská Lhota 1:4
  4. 10:30 • FK Javořina - FK Dolní Němčí 1:2
  5. 10:55 • FK Dolní Němčí - Velká nad Veličkou 0:2
  6. 11:20 • TJ Sokol Hradčovice - FK Javořina 6:1
  7. 11:45 • SK Ostrožská Lhota - Velké nad Veličkou 2:7
  8. 12:10 • xxx
  9. 12:45 • vyhlášení výsledků

Výsledky turnaje - KATEGORIE STARŠÍ PŘÍPRAVKA 

  1. FK Luhačovice (nejlepší hráč týmu - Martin Urbanec)
  2. TJ Tupesy  (nejlepší hráč týmu - Tobiáš Vávra)
  3. FK Javořina  (nejlepší hráč týmu - Ondřej Křivák)
  4. FK Dolní Němčí (nejlepší hráč týmu - Jakub Zimčík)
  5. FK Hodonín U11 (nejlepší hráč týmu - Jonáš Mívalt)
  6. SK Ostrožská Lhota (nejlepší hráč týmu - Ondřej Matuštík)
  7. TJ Sokol Hradčovice (nejlepší hráč týmu - Natálie Javorová

Nejlepší střelec turnaje: Matyáš Cigoš (TJ Tupesy) - 9 gólů

Nejlepší brankář turnaje: Martin Prouza (FK Luhačovice)

Starší přípravka - HŘIŠTĚ 1:

  1. 14:15 • TJ Sokol Hradčovice - FK Javořina 1:5
  2. 14:32 • xxx
  3. 14:49 • FK Javořina - TJ Tupesy 3:3
  4. 15:06 • SK Ostrožská Lhota - FK Hodonín U11 0:3 
  5. 15:23 • FK Luhačovice - FK Javořina 3:3
  6. 15:40 • TJ Sokol Hradčovice - FK Dolní Němčí 1:7
  7. 15:57 • FK Javořina - FK Hodonín U11 0:1
  8. 16:14 • xxx
  9. 16:31 • FK Dolní Němčí - FK Javořina 0:4
  10. 16:48 • FK Luhačovice - SK Ostrožská Lhota 3:1
  11. 17:05 • xxx
  12. 17:22 • FK Hodonín U11 - TJ Sokol Hradčovice 7:0
  13. 17:39 • SK Ostrožská Lhota - FK Javořina 0:4
  14. 17:56 • FK Dolní Němčí - TJ Tupesy 0:1
  15. 18:30 • vyhlášení výsledků

Starší přípravka - HŘIŠTĚ 2:

  1. 14:15 • TJ Tupesy - SK Ostrožská Lhota 3:1
  2. 14:32 • FK Hodonín U11 - FK Dolní Němčí 0:1
  3. 14:49 • FK Luhačovice - TJ Sokol Hradčovice 6:2
  4. 15:06 • xxx
  5. 15:23 • FK Hodonín U11 - TJ Tupesy 2:4
  6. 15:40 • xxx
  7. 15:57 • FK Dolní Němčí - FK Luhačovice 0:2
  8. 16:14 • SK Ostrožská Lhota - TJ Sokol Hradčovice 3:1
  9. 16:31 • xxx
  10. 16:48 • TJ Sokol Hradčovice - TJ Tupesy 0:10
  11. 17:05 • SK Ostrožská Lhota - FK Dolní Němčí 1:5
  12. 17:22 • TJ Tupesy - FK Luhačovice 2:5
  13. 17:39 • xxx
  14. 17:56 • FK Luhačovice - FK Hodonín U11 1:0
  15. 18:30 • vyhlášení výsledků


Fotografie:

Ceny a odměny:

  • občerstvení pro každého hráče a trenéra 
  • medaile pro každého hráče
  • diplom a pohár pro každý tým
  • individuální ocenění

Rozhodčí:

  • rozhodčí OFS Uherské Hradiště - Tomáš Tureček, Pavel Králíček, Volodymyr Korolovych

Parkování:

  • předpokládáme větší koncentraci aut a zřejmě nebude stačit kapacita parkovací plochy přímo u sportovního areálu (plocha 1);
  • v případě zaplnění, prosím využijte parkovací plochy vyznačené na mapě:
    2 (za penzionem Karpaty), 3 (za sportovní halou), 4 (u firmy STAMIT), 5 (u firmy KASKO);
  • děkujeme za pochopení.

Areál:

Plakát: 

Kontakt:

  • Mgr. Libor Švardala - telefon: 724 178 679, info@fkjavorina.cz