LETNÍ turnaj - sobota 22.06.2024 (hřiště Slavkov)

ŠKOLIČKA (2017 a mladší)

Počet týmů: 8

Hrací systém: každý s každým

Hrací čas: 12 minut

Hřiště: 20 x 10 m s mantinely

Počet hráčů:

Branky: 

Míč: velikost 3

Čas turnaje: cca 8:00 - 13:00

Startovné: 1500,- Kč

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (2015 a ml.)

Počet týmů: 8

Hrací systém: každý s každým

Hrací čas: 13 minut

Hřiště: 24 x 35 m

Počet hráčů: 4+1

Branky: 5 x 2 m

Míč: velikost 3

Čas turnaje: cca 8:00 - 13:00

Startovné: 2000,- Kč

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (2013 a ml.)

Počet týmů: 8

Hrací systém: každý s každým

Hrací čas: 15 minut

Hřiště: 27 x 42 m

Počet hráčů: 5+1 

Branky: 5 x 2 m

Míč: velikost 4

Čas turnaje: cca 13:00 - 18:30

Startovné: 2000,- Kč 


Výsledky turnaje JAVOŘINA CUP 2024


ŠKOLIČKA (2017 a mladší)

  • FK Javořina MODŘÍ
  • FK Javořina ŽLUTÍ
  • TJ Spartak Hluk
  • Kordárna Velká nad Veličkou
  • FC Lipov
  • FC Bánov
  • TJ Sokol Hradčovice
  • TJ Nivnice

Pořadí se nevyhlašovalo.
Všichni získali 1. místo. 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (2015 a mladší)

  1. FC Strání
  2. Kordárna Velká nad Veličkou 
  3. FK Javořina
  4. Fotbal Kunovice
  5. FC Bánov
  6. TJ Sokol Hradčovice
  7. TJ Šumice
  8. FC Lipov

Nejlepší střelec turnaje:
Robin Bruštík (FC Strání)

Nejlepší brankář turnaje:
Sebastian Koktavý (FK Javořina)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (2013 a mladší)

  1. FK Javořina
  2. Kordárna Velká nad Veličkou 
  3. TJ Sokol Hradčovice
  4. TJ Šumice
  5. FC Bánov
  6. FC Lipov
  7. Fotbal Kunovice

Nejlepší střelec turnaje:
Sebastian Mojžíšek (FC Bánov)

Nejlepší brankář turnaje:
Matyáš Juřík (FK Javořina)

Dovednosti:
Ovládání míče: Adam Bičan
Přesnost zakončení: Eliáš Fridrich, Tomáš Rybnikář, Emanuel Chvíla


ŠKOLIČKA

od 8:00 registrace

8:40 zahájení turnaje

1 • 9:00 - 9:12
H1 • TJ Nivnice - FK Javořina M
H2 • TJ Hradčovice - FK Javořina Ž

2 • 9:14 - 9:26 
H1 • Spartak Hluk - FC Bánov
H2 • FC Lipov - Velká nad Vel.

3 • 9:28 - 9:40 
H1 • FK Javořina M - TJ Hradčovice
H2 • FC Bánov - TJ Nivnice

4 • 9:42 - 9:54 
H1 • FK Javořina Ž - FC Lipov
H2 • Velká nad Vel. - Spartak Hluk

5 • 9:56 - 10:08 
H1 • FC Lipov - TJ Hradčovice
H2 • FC Bánov - FK Javořina M

6 • 10:10 - 10:22 
H1 • TJ Nivnice - Velká nad Vel.
H2 • Spartak Hluk - FK Javořina Ž

7 • 10:24 - 10:36 
H1 • Velká nad Vel. - FC Bánov
H2 • FK Javořina M - FC Lipov

8 • 10:38 - 10:50 
H1 • TJ Hradčovice - Spartak Hluk
H2 • FK Javořina Ž - TJ Nivnice

9 • 10:52 - 11:04 
H1 • Spartak Hluk - FC Lipov
H2 • Velká nad Vel. - FK Javořina M

10 • 11:06 - 11:18 
H1 • FC Bánov - FK Javořina Ž
H2 • TJ Nivnice - TJ Hradčovice

11 • 11:20 - 11:32 
H1 • FK Javořina Ž - Velká nad Vel.
H2 • FK Javořina M - Spartak Hluk

12 • 11:34 - 11:46 
H1 • FC Lipov - TJ Nivnice
H2 • TJ Hradčovice - FC Bánov

13 • 11:48 - 12:00 
H1 • FK Javořina Ž - FK Javořina M
H2 • TJ Nivnice - Spartak Hluk

14 • 12:02 - 12:14 
H1 • Velká nad Vel. - TJ Hradčovice
H2 • FC Bánov - FC Lipov

12:30 vyhlášení výsledků

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

od 8:00 registrace

8:40 zahájení turnaje

1 • 9:00 - 9:13 
H1 • Kunovice - FK Javořina 0:2
H2 • FC Strání - Velká nad Vel. 3:0

2 • 9:15 - 9:28
H1 • FC Lipov - TJ Hradčovice 1:8
H2 • TJ Šumice - FC Bánov 0:1

3 • 9:30 - 9:43 
H1 • FK Javořina - FC Strání 1:4
H2 • TJ Hradčovice - Kunovice 3:3

4 • 9:45 - 9:58 
H1 • Velká nad Vel. - TJ Šumice 6:0
H2 • FC Bánov - FC Lipov 7:1

5 • 10:00 - 10:13 
H1 • TJ Šumice - FC Strání 0:10
H2 • TJ Hradčovice - FK Javořina 1:3

6 • 10:15 - 10:28 
H1 • Kunovice - FC Bánov 3:1
H2 • FC Lipov - Velká nad Vel. 1:7

7 • 10:30 - 10:43 
H1 • FC Bánov - TJ Hradčovice 3:0
H2 • FK Javořina - TJ Šumice 3:2

8 • 10:45 - 10:58 
H1 • FC Strání - FC Lipov 8:0
H2 • Velká nad Vel. - Kunovice 4:3

9 • 11:00 - 11:13 
H1 • FC Lipov - TJ Šumice 0:5
H2 • FC Bánov - FK Javořina 1:3

10 • 11:15 - 11:28 
H1 • Hradčovice - Velká nad Vel. 2:4
H2 • Kunovice - FC Strání 2:5

11 • 11:30 - 11:43 
H1 • Velká nad Vel. - FC Bánov 2:1
H2 • FK Javořina - FC Lipov 8:0

12 • 11:45 - 11:58 
H1 • TJ Šumice - Kunovice 2:4
H2 • FC Strání - TJ Hradčovice 8:1

13 • 12:00 - 12:13 
H1 • Velká nad Vel. - FK Javořina 4:1
H2 • Kunovice - FC Lipov 7:1

14 • 12:15 - 12:28 
H1 • FC Bánov - FC Strání 2:5
H2 • TJ Hradčovice - TJ Šumice 2:2

13:00 vyhlášení výsledků

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

od 13:00 registrace

13:40 zahájení turnaje

1 • 14:00 - 14:15
H1 • Kunovice - FK Javořina 1:0
H2 • TJ Hradčovice (dovednosti)

2 • 14:17 - 14:32
H1 • Velká nad Vel. - TJ Šumice 4:1
H2 • FC Bánov - FC Lipov 3:2

3 • 14:34 - 14:49
H1 • FK Javořina - TJ Hradčovice 0:0
H2 • TJ Šumice - Kunovice 2:0

4 • 14:51 - 15:06
H1 • FC Bánov  (dovednosti)
H2 • FC Lipov - Velká nad Vel. 1:0

5 • 15:08 - 15:23
H1 • TJ Šumice - FK Javořina 1:2
H2 • FC Bánov - TJ Hradčovice 1:1

6 • 15:25 - 15:40
H1 • Kunovice - FC Lipov 2:3
H2 • Velká nad Vel. (dovednosti)  

7 • 15:42 - 15:57
H1 • FK Javořina - FC Bánov 4:1
H2 • FC Lipov - TJ Šumice 1:2

8 • 15:59 - 16:14
H1 • Hradčovice - Velká nad Vel. 2:2
H2 • Kunovice (dovednosti)

9 • 16:16 - 16:31
H1 • FC Lipov - FK Javořina 1:2
H2 • Velká nad Vel. - FC Bánov 2:0

10 • 16:33 - 16:48
H1 • TJ Šumice (dovednosti)
H2 • Kunovice - TJ Hradčovice 1:2

11 • 16:50 - 17:05
H1 • FK Javořina - Velká nad Vel. 2:0
H2 • FC Lipov (dovednosti)

12 • 17:07 - 17:22
H1 • FC Bánov - Kunovice 4:0
H2 • TJ Hradčovice - TJ Šumice 1:1

13 • 17:24 - 17:39
H1 • FK Javořina (dovednosti)
H2 • Kunovice - Velká nad Vel. 0:2

14 • 17:41 - 17:56
H1 • FC Lipov - TJ Hradčovice 0:4
H2 • TJ Šumice - FC Bánov 4:2

18:15 vyhlášení výsledků


Ceny a odměny:

  • občerstvení pro každého hráče a trenéra
  • medaile pro každého hráče
  • diplom a pohár pro každý tým
  • vyhlášení pro každý tým na pódiu

Rozhodčí:

  • OFS Uherské Hradiště

Parkování:

    • plocha č.1 u hřiště (v případě zaplnění využijte ostatní plochy)
    • ostatní plochy: 2 (za sportovní halou), 3 (za penzionem Karpaty), 4 (u firmy STAMIT), 5 (u firmy KASKO)
    • nově jsme přidali plochu na parkování vzadu u hřiště (na plánku je ohraničená modrou barvou). Ze silnice směr na Strání odbočíte na polní cestu, která vede za hřiště, ale je to "polňačka", takže při špatném počasí nepůjde využít


Výsledky minulých ročníků: