Turnaj Bobík CUP

01.07.2020

V sobotu 27.6. se mladší i starší přípravka FK Javořina zúčastnila turnaje Bobík CUP v nedalekém Hluku.
⚽️ Mladší se ve skupině utkali s týmy: Veselí n. Moravou, Bojkovice, Hněvotín, Baťov a Jaroslavice. V následných zápasech o umístění nejprve vyhráli nad Blatnicí a prohráli s Hněvotínem, takže z toho nakonec bylo 10. místo z 12 účastníků.
⚽️ Straší hráli v těžké skupině, kde se kromě dvou budoucích finalistů turnaje - Hluk a Rousínov, utkali s Horní Lhotou, Blatnicí p. Sv. Antonínkem a týmem Provodov/Březůvky. Bohužel jsme ze skupiny vytěžili jen dvě remízy, kdy jsme v obou zápasech vedli a v poslední minutě inkasovali vyrovnávací branky. V rámci vyřazovací fáze jsme tedy šli do boje o 9. místo a to jsme po výhrách nad Hroznovou Lhotou a týmem Provodov/Březůvky nakonec získali (turnaj starších přípravek měl také 12 účastníků).
💙Turnaj měl výbornou úroveň a hráči z obou přípravek se rozhodně neztratili. Všichni zaslouží velkou pochvalu. Díky pořadatelům a soupeřům za výborné zápasy a moře nových zážitků a zkušeností 👍👏 Rodičům a fanouškům díky za skvělou atmosféru a fandění po celou dobu turnaje.