Spolupráce s TJ Nivnice

24.08.2021

Do novém sezóny 2021/2022 vstupujeme s důležitou novinkou.

Tou je navázání spolupráce s TJ Nivnice v kategorii přípravek. Pro začínající sezónu jsme totiž měli problém dát dohromady tým mladší přípravky. A jak se ukázalo, v Nivnici měli podobný problém u přípravky starší. Proto vznikl nápad, spojit pro tuto sezónu síly a přihlásit společně mladší a starší přípravku opět do okresního přeboru. Tréninky probíhají standardně jako doposud - FKJ trénuje ve Slavkově a kluci z Nivnice zase na jejich domácím hřišti. Tým mladších vedou při zápasech trenéři TJ Nivnice a tým starších zase trenéři FK Javořina. K dohodě došlo i na místě domácích zápasů: na podzim se hrají ve Slavkově (sobota 10:00) a na jaře budeme hrát v Nivnici. Tak snad bude vše fungovat - těšíme se.

Nadále platí, že od kategorie "mladší žáci" trénuje FK Javořina na stadionu v Dolním Němčí (od této kategorie se jedná o spolupráci obcí Boršice u Blatnice, Dolní Němčí, Horní Němčí a Slavkov).

Tak ať se všem našim týmům v soutěžích skvěle daří - FKJ do toho!