Přihlášky dětí do FKJ

27.10.2020

Nemůžeme nyní trénovat a proto využíváme čas k administrativě. Spousta dětí navštěvuje fotbalovou školičku a rádi bychom jejich příslušnost k FK Javořina potvrdili oficiálně. Tento krok spočívá v registraci do spolku TJ (FK Javořina není samostatným spolkem, ale fungujeme pod TJ Sokol Slavkov) a od 6 let také k  registraci do systému FAČR. Tímto krokem může klub na děti čerpat dotaci z Programu rozvoje a podpory sportu, který je vyhlášen Národní sportovní agenturou. Do programu připravujeme žádost a chtěli bychom do ní zahrnout i děti ze školičky, abychom částečně získali prostředky i na jejich aktivity, pomůcky atd.

Kdo tedy bere sportování vážně, baví jej trénovat a následně chce i hrát za FK Javořina (věřím, že všichni :-), vyplní následující formulář. Na základě zapsaných údajů připravíme přihlášku do spolku (u registrace do spolku nehraje věk roli; registraci do FAČR uděláme automaticky dětem od 6 let). Spolkový poplatek je nyní 100 Kč za rok, tak registrovaným mailem následně sdělím, jak poplatek vyberu (v této době asi bankovním převodem).

V případě dotazů mně neváhejte kontaktovat (724 178 679 - Švardala). Moc děkuji všem za spolupráci a těším se, až vás zase uvidím na trénincích.

K přihlášení potřebujeme tyto údaje:
(odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a evidenci osobních údajů)