Mladší přípravka na kempu

31.08.2023

Ve dnech 24.8.-26.8. absolvovala mladší přípravka FK Javořina letní minikemp za účasti 8 fotbalových nadějí. Na programu byly 3 tréninkové jednotky na fotbalovém hřišti ve Slavkově a dva večerní zápasy za umělého osvětlení na umělé trávě. Děti přespaly dvě noci ve slavkovské sportovní hale a na výborném obědu si pochutnaly ve Vinárně pod Třešněmi. Mimo fotbalové aktivity jsme vyjeli na kole na chatu Lásky v Horním Němčí, kde si děti zastřílely vzduchovkou na otočný terč. Cestou tam jsme se zastavili na chutnou zmrzlinu v areálu koupaliště v Horním Němčí a na zpáteční cestě jsme si zahráli minigolf. Poslední večer jsme opékali špekáčky na fotbalovém hřišti. Volné chvilky v hale děti vyplňovaly hrou florbalu, tenisu, stolního tenisu a badmintonu. Malí fotbaloví nadšenci byli po dobu minikempu neustále v pohybu a zaslouží si velkou pochvalu za svou vytrvalost. Maminkám děkujeme za buchty, bábovky a dezerty, které svým ratolestem připravily. Těšíme se za rok na další ročník letního minikempu, který je ve fotbalovém klubu FK Javořina hezkou tradicí.

Trenéři: Václav Nášel, Zdeno Drobný