Zborovice CUP 2019

02.07.2019

Mladší přípravka a školička odehrály svůj první turnaj. V sobotu 22. června jsme se vydali na Kroměřížsko na první ročník turnaje Zborovice CUP 2019. K našemu týmu se přidali kluci z Boršic u Blatnice a všichni vytvořili skvělou partu. Mladší přípravka odehrála šest utkání, a přestože kluci nevyhráli, byla to pro všechny skvělá zkušenost. Vždyť poměřili síly například s Hanáckou Slávií Kroměříž nebo Morkovicemi. Nejlepším střelcem týmu byl Ondřej Antonín Křivák. Školička (ročník 2012 a mladší) odehrála dokonce utkání jedenáct a po výborných výkonech zvítězila ve všech zápasech. Nejlepším hráčem školiček byl vyhlášen Dominik Kohn, nejlepším brankářem Lukáš Hrbáč a nejlepším střelcem Tomáš Vávra. Pořadatelům moc děkujeme za perfektní organizaci, rodičům za logistiku a celodenní podporu našich nadějí a dětem za výbornou reprezentaci našeho klubu.