Výsledkový servis jara II

06.06.2019

Čtvrté utkání jara jsme hráli doma proti jednomu z nejlepších týmů letošního ročníku okresní soutěže přípravek - Vlčnovu. Odehráli jsme velmi dobré utkání a i přes prohru, nás potěšil bojovný výkon a fakt, že jsme dokázali vstřelit Vlčnovu 5 branek.

• sobota 27. 4. 2019, FKJ - Vlčnov = 5:16
    (branky: Antl, Hrbáč M., Hrbáč L., Knotek, Bodiš S.)

Další utkání jsme hráli v Bánově. Pro nás to bylo velmi smolné utkání. Dlouho jsme vedli 1:0, když se trefil Antl. Těsně před poločasem jsme ale dostali dvě branky a nezachytili jsme ani nástup do druhé půle. V ní byl domácí tým lepší a zaslouženě odskočil i ve skóre. Závěr utkání bohužel ovlivnilo nepříjemné zranění našeho hráče Ondry Zajíce. Takže nejdůležitější je, aby se Ondra brzy uzdravil a znovu se zapojil mezi nás. Radost si aspoň udělali kluci z mladší přípravky, kteří své utkání zvládli skvěle a vyhráli.

• pátek 17. 5. 2019, Bánov - FKJ = 10:3
    (branky: Antl, Knotek 2)

Další víkend jsme na domácím hřišti přivítali naše sousedy a kamarády z Boršic u Blatnice. Nastoupili jsme poprvé v domácím prostředí v nových dresech, před zápasem jsme absolvovali týmové fotografování a v krásném počasí se těšili na derby utkání. Zápas byl velmi bojovný a měl svoji kvalitu. V prvním poločase jsme si bohužel dali vlastní gól a prohrávali 0:1. Za tohoto stavu se hrálo docela dlouho, ale bojovali jsme a snažili se o vyrovnání. To se asi v polovině druhého poločasu podařilo Knotkovi. Navíc po chvilce vstřelil gól Tomala a šli jsme do vedení. V poslední minutě pojistil výhru střelou pod břevno Antl. Důležité bylo, že všichni zápas odmakali a šli za vítězstvím. Radost byla veliká.

• sobota 25. 5. 2019, FKJ - Boršice u Blatnice = 3:1
    (branky: Knotek, Tomala, Antl)

V Újezdci jsme se vytáhli. V brance poprvé nastoupila Nicole Švardalová a velmi slušně odchytala první poločas. V druhé půli se v brance vystřídala s naší jedničkou M. Hrbáčem, který si první poločas zahrál v poli a stihl vstřelit dvě branky. V utkání ukázal svoji kvalitu Zámečník, autor 5 branek a potěšil také Horsák, který vstřelil svůj první gól v mistrovských zápasech.

• sobota 1. 6. 2019, 10:30, Újezdec - FKJ = 4:11
    (branky: Zámečník 5, Hrbáč M. 2, Knotek, Tomala, Antl, Horsák)

Po dvou vítězstvích za sebou jsme nastoupili do utkání velmi vlažně. Postupně se výkon sice zvedal, ale skóre už jsme dohnat nedokázali. Soupeř Orel Uherský Brod hrál velmi dobře, přesto jsme se dokázali několikrát prosadit a navíc jsme spoustu šancí ještě neproměnili. Ale z chyb se učíme a důležité je, že mají všichni chuť na sobě pořád pracovat. Moc děkujeme fanouškům za velkou podporu a povzbuzování.

• čtvrtek 6. 6. 2019, FKJ - Orel Uh. Brod = 6:13
    (branky: Hrbáč M. 2, Horsák 2, Antl, Bodiš)

Zbývající zápasy jarní části:

• neděle 9. 6. 2019, 15:00, Šumice - FKJ
  • pátek 14. 5. 2019, 17:00, Rudice - FKJ
  • sobota 15. 6. 2019, 15:00, FKJ - Záhorovice
V sobotu 15.6. hrajeme poslední domácí utkání v této sezóně.

Přijďte nám opět fandit :-)