Turnaj KUDY CUP v Bojkovicích

22.12.2019

V sobotu 14.12. jsme odehráli další halový turnaj. Tentokrát se starší přípravka zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje KUDY CUP 2019 v Bojkovicích. Ambasadorem turnaje byl český reprezentant Ondřej Kúdela, který v  současnosti obléká ligový dres SK Slavia Praha. Celkem se zúčastnilo 8 týmů a postupně jsme nastoupili proti družstvům: FC Fastav Zlín, Sokol Jarcová, FC Brumov, Valašská Polanka, 1. FC Slovácko, SK SV Bojkovice a Štítná nad Vláří. Nominaci nám trochu ovlivnila větší marodka, ale přesto kluci turnaj odmakali a předvedli dobré výkony. V turnaji jsme nakonec skončili na 7. místě. Porazili jsme Jarcovou a v souboji o lepší umístění jsme těsně podlehli Bojkovicím 1:2, když soupeř otočil skóre až těsně před koncem. Turnaj měl velkou kvalitu a byl výborně zorganizovaný. Nechyběla tombola, dovednostní soutěže, pěkné ceny pro všechny týmy... O branky FKJ se podělili: Bodiš, Kadaši, Hrbáč, Křivák a Horsák. Nejlepším hráčem našeho týmu byl zvolen Miroslav Horsák - gratulujeme. 

Konečné pořadí turnaje: 1. FC Slovácko, 2. Valašská Polanka, 3. FC Fastav Zlín, 4. SK SV Bojkovice, 5. FC Brumov, 6. Štítná nad Vláří, 7. FK Javořina, 8. Sokol Jarcová.

V letošním roce to byl poslední turnaj  a nyní si užíváme vánoční fotbalové volno, ale hned začátkem ledna začínáme znovu s tréninkem a čekají nás další turnaje. FKJ do toho!