Na ukončené bylo veselo

13.11.2019

V pátek 8. listopadu proběhla v FKJ tzv. ukončená. Obě přípravky (starší i mladší) mají za sebou 13 mistrovských utkání v nové soutěži. A tak jsme se všichni (trenéři, hráči, rodiče, funkcionáři, podporovatelé) sešli a vyhodnotili sezónu, zrekapitulovali činnost, sportovní výkony, realizované akce, ale také plány do budoucna, cíle atd. Všem patří velké poděkování - trenérům za obětavou práci a čas, který dětem věnují; hráčům a hráčkám za předvedené výkony, radost ze hry a chuť na sobě pracovat; rodičům za skvělou spolupráci, komunikaci i zajišťování dopravy na tréninky a zápasy; funkcionářům za výborné podmínky, vybavení a zázemí pro sportování; podporovatelům za finanční i materiální příspěvky a podporu FKJ. Práce vás všech je pro fungování klubu nesmírně důležitá - děkujeme.

Speciální poděkování letí do Vinárny Pod Třešněmi za krásné prostředí, chutné jídlo a podporu FKJ nejen při páteční akci.

Ukončenou samozřejmě nekončíme :-) Plynule jsme přešli do sportovní haly a trénujeme dál. Máme před sebou spoustu práce - tréninky, turnaje, přípravné utkání, soustředění, ale také náborové akce, školičku atd. Chuť nikomu nechybí a to je důležité. Přejeme tedy všem hodně úspěchů v další činnosti.

FKJ - do toho!