Máme za sebou první tři jarní mistráky

25.04.2019

Z jarní části soutěže odehrála přípravka FKJ zatím tři utkání s bilancí jedna prohra a dvě vítězství. V prvním utkání jsme prohráli v Suché Lozi v poměru 12:2 (branky: Antl 2). V chladném počasí jsme měli výbornou úvodní čtvrthodinku, ale pak nás domácí tým přehrál. Druhé utkání jsme odehráli v Bystřici pod Lopeníkem. V úvodu utkání jsme sice prohrávali o dvě branky, ale do poločasu jsme skóre vyrovnali a nakonec se radovali z vítězství 9:6 (branky: Zámečník 5, Antl 2, Knotek, Zajíc O.). Dnes jsme dohrávali odložené domácí utkání proti Pitínu. Vyzkoušeli jsme nové herní míče a zejména v prvním poločase jsme podali výborný výkon. Nakonec jsme zaslouženě zvítězili 15:6 (branky: Zámečník 9, Hrbáč M. 3, Antl 2, Zajíc O.). Za podporu děkujeme i fanouškům, z nichž někteří přišli fandit i s vyrobenými transparenty. Další utkání hrajeme znovu na domácím hřišti už tuto sobotu 27.dubna ve 14:00 hodin proti Vlčnovu.