MAGNET CUP 2019 - Dubňany

19.03.2019

V neděli 17. března 2019 se starší přípravka zúčastnila halového turnaje MAGNET CUP v Dubňanech. Společný tým jsme udělali s přípravkou z Boršic u Blatnice a věřím, že to bude začátek dobré spolupráce obou klubů. Na turnaji jsme byli poprvé a pro děti to byl krásný zážitek a výborná zkušenost. Ve skupině jsme narazili na budoucí vítěze celého turnaje z FK Hodonín a také na finalistu SK Žarošice. Dále jsme změřili síly proti FK Blatnice a SK Vacenovice. V utkání o umístění jsme pak těsně podlehli týmu SK Spartak Svatobořice/Šardice. Na turnaji jsme obsadili 10. místo, ale více než výsledky, jsou pro nás důležitější radost ze hry a chuť na sobě pracovat. Děti byly z turnaje nadšené. Poděkovat bychom chtěli týmu pořadatelů, kteří turnaj perfektně zorganizovali (https://spolekmagnet.cz/). Určitě se chceme zúčastnit i v příštím roce. A ještě doplním, že nejlepším střelcem našeho týmu byl Ondřej Antonín Křivák (Křivíňo) a nejlepším hráčem byl brankář Matyáš Hrbáč. Pochvalu, ale zaslouží všichni zúčastnění hráči.