Fotbalový nábor měl úspěch

12.09.2019

V pátek 6. září 2019 jsme pořádali fotbalový nábor pod patronací Fotbalové asociace České republiky (v rámci projektu Měsíc náborů). Akce se zúčastnily školy z okolí: MŠ Boršice u Blatnice, MŠ Horní Němčí, MŠ Slavkov, ZŠ Boršice u Blatnice, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí, ZŠ Horní Němčí a také veřejnost. Celkem si připravené sportovní úkoly vyzkoušelo cca 190 dětí.

V současné době u nás trénuje více než 30 dětí v přípravkových kategoriích a v budoucnu chceme založit i ostatní kategorie. Směřujeme ke společné fotbalové výchově v oblasti pod Velkou Javořinou. Jsme zaměření jen na děti a mládež a veškerá podpora v rámci FK Javořina je věnována jim.

Pátečním náborem jsme chtěli zaujmout další děti a přilákat je k aktivní sportovní činnosti. Počasí nám vyšlo, dětí se zúčastnilo nad očekávání a jejich nadšení a úsměvy byly pro nás pořadatele sladkou odměnou. Každý zúčastněný si odnesl spoustu sportovních zážitků a motivační odměnu. Někteří už dokonce projevili zájem o pravidelné trénování v našem klubu.

Ve všech ohledech to byla přínosná a vydařená akce.

Moc děkujeme Fotbalové asociaci České republiky za podporu akce, všem dětem i jejich doprovodu za účast, Grassroots trenérům mládeže OFS Ondřeji Machalovi a Radovanu Budínovi za pomoc při přípravě i organizaci akce, společnosti LINEA Nivnice za poskytnutí výrobků HELLO do balíčků a všem pořadatelům za pomoc na jednotlivých stanovištích.

Video z akce: https://www.youtube.com/watch?v=SE62-kBDj_Q

Více na www.mujprvnigol.cz